LaVictoria!

Forum naszej rodziny!


#1 2013-03-01 17:24:30

Redes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 5
Punktów :   

Re. Podanie Redesika . !

I. Informacje o postaci
1. Nick postaci: Redesik
2. Level: 62
3. Klasa postaci: Łucznik
4. Reputacja: 98k ;_;
5. Karty (job i poziom ulepszenia):
- SP1: Mam 42j
- SP2:  mam 21j
- SP3: niepotrzebuje
- SP4: nie ma . bije 65.!
- SP5: próbuje dropnąć
- JAJAMARU: W trakcie.
- KURA: ---
- PAJAMA: +11 job 20
- PIRAT: nie mam
6. Cel w grze (PVP/EXP/GLACA/INNE): W tej famce zamierzam dobić jakiś solidny lvl, następnie chodzić z drużyną na wszelkiej maści wydarzenia rodzinne, takie jak wspólne chodzenie na Glaceron, PTS'ki itp. . A i jeszcze rodzinna arenka na której lubię posiedzieć
7. Ile trwa twoja przygoda z NosTale?: Hmm... W NosTale gram juz około 3 lata z przerwami, ponieważ nie było z kim grać ;( Przed zrezygnowaniem z NosTale graliśmy w czterech ;D
8. Nicki poprzednich postaci - jeżeli posiadałeś/aś:Redes, Redesiak, 3ndSecond, 2ndSecond, a teraz pora na Redesika
9. Aktywność w grze (czas jaki poświęcasz na grę):To zależy od sytuacji w szkole Jeśli nie mam nic do roboty lub nauczenia się to gram w NosTale tak około...3-5 godzin dziennie.
10. TeamSpeak (podsłuch/mikrofon/oba):Podsłuch? Nie wiem czy chodzi o podsłuchiwanie na TS3 czy o coś innego To pierwsze czasami robie ale za to wywalają mnie z kanału ;D Mikrofon posiadam  w miarę dobry Nic nie trzeszczy/piszczy więc ok.

II. Informacje o rodzinie
1. Poprzednie rodziny i powód odejścia: Moją ostatną rodziną w której byłem moim łucznikiem 56 lvl'em to -SettleRs. Powód odejścia? Prosta przyczyna... Jest tam taka osoba która myśli ze może wszystko ... Po tym jak byłem ostatnim razem na LoD została wyrzucona 1/4 część rodziny, w tym mój dobry kolega z gry. Nie lubię takich rodzin w które liczy się tylko i wyłącznie LoD... A następnego dnia mieliśmy organizować Cube i PTS... Więc kiedy skończył się czas na pozdrowienia ode mnie i od kolegi ode szłem z rodziny ^^
2. Dlaczego LaVictoria? Szczerze powiedziawszy chciałbym zagrać coś dobrego.
3. Co jesteś w stanie nam zaoferować? Jestem w stanie zaoferować codzienne PDR z BB, wypady na rajdy i Glacę, także pomoc w Questach, CP oraz miłą atmosferę na Czacie Rodzinnym

III. Informacje o graczu
1. Imię:Jestem Jarek
2. Wiek:15 lat.
3. Kilka słów o sobie (im więcej tym lepiej):Hmm... Powstrzymam  się i nie będę dużo pisał ( "Co za dużo, to nie zdrowo" ^^ ) Więc, pochodzę z bardzo małej Wsi Hucisko, (położonej koło Leżajska) w której mieszka około 700~1000 osób ;D Jestę nieśmiałym chłopcę, po za tym staram się być miłym człowiekiem dla innych ludzi. Nie mam jeszcze dziewczyny ale podoba mi się taka jedna ;3 Uczęszczam do "Gimbazjum" a uczę się tak o... w miarę Lubię także podjadanie na lekcjach, iż najlepiej wtedy smakuje dana przekąska ^^. Aktualnie czekam na ferie ;D Aaa... miało być mniej niż więcej, więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrowienia od Redesia dla LaVictoria.



Prosze. !

Ostatnio edytowany przez Redes (2013-03-01 17:25:17)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flux-football.pun.pl www.fcbarcelona.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl www.najlepszemotylki.pun.pl www.braterstwo-wilkow.pun.pl